Aspendos Halı Yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Antalya Yorgan ve Battaniye Yıkama

Vücudumuzla uzun süre temas halinde olan yorgan ve battaniyeler, düzenli temizliğe ihtiyaç duyar. Ancak çamaşır makinelerinin hacimleri yeterli olmadığından, yorgan ve battaniyelerin evde yıkanması genellikle mümkün olmaz.

Yorgan ve battaniyelerin temizliğinde kullanılan şampuan ve leke çıkarıcılar özenle seçilmeli, bol su ile durulama yapılmalıdır. Ayrıca yıkama ve sıkma devirleri de doğru ayarlanarak yorgan ve battaniyelerin zarar görmesi engellenmelidir.

Aspendos Halı Yıkama olarak, endüstriyel yorgan yıkama makinesi kullanarak yorgan ve battaniyelerinizi uygun şampuan ve leke çıkarıcılarla, doğru devir ve durulama işlemleriyle yıkama hizmeti sunuyoruz. Sağlıklı yaşam ve hijyenik yıkama için Antalya yorgan yıkama ve Antalya battaniye yıkama hizmetlerimizle sizlere destek oluyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu soruların cevapları, Antaya yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemi hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Ancak yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemi hakkında daha detaylı bilgi almak;  yorgan ve battaniyelerini güvenle teslim edebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorgan ve battaniyeleriniz için tavsiye edilen yıkama sıklığı 6 ay olmakta olup , çocuk ve evcil hayvan durumlarında 3-4 aya kadar yapılması tavsiye edilmektedir.

Firmamızda sağlık bakanlığı onaylı ve güvenlik sertifikalı ERA111 deterjanları ve ürünleri kullanılmaktadır.

Herhangi bir defosu yırtığı olmayan ve çok eskimiş olmayan yorgan ve battaniyeler yıkanma esnasında zarar görmez.

 

Firmamızda kendin getir uygulaması mevcut değildir. Servis aracımız evinizden alıp evinize teslim etmektedir

Sadece kılıflarını çıkararak bize teslim etmeniz yeterli olacaktır.

İçeriğine göre yıkama sıcaklığı 30 ila 50 derece arasında değişmektedir. 

Yorganlarınızı tamamen dış etkenlerden filtrelenmiş kapalı ve temiz hava sirkülasyonu olan kurutma alanımızda kurutuyoruz.

Yorgan ve battaniyeleriniz tarafımızca özenle paketlenip hoş bir parfüm kokusu ile size teslim edilir. Koku geçicidir.

Ortalama teslimat sürelerimiz 5 ila 7 gün arasındadır. Bu mevsimsel durumlara ve yoğunluğa göre değişebilmektedir.

Her boyutta yorgan ve battaniyelerinizi yıkayacak makinelerimiz mevcuttur.

Yorgan ve battaniyelerinizi yıkatmayı mı planlıyorsunuz?

Siparişinizi 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi teyit etmek için tarafınızla ayrıca iletişime geçilecektir. Dilerseniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.