Aspendos Halı Yıkama

Hakkımızda

Hakkımızda
antalya hali yikama | Aspendos Halı Yıkama

Hakkımızda

Kalite Anlatılmaz İspatlanır

Aspendos Halı Yıkama,  halı yıkama sektöründe uzun yıllardır hizmet veren güvenilir bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve deneyimli ekibimizle, halılarınızı en iyi şekilde temizleyerek ilk günkü gibi görünmesini sağlıyoruz.

Teknolojik alt yapımız ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde her türlü halıyı, özel yöntemlerle yıkıyoruz. Halılarınızı hijyenik bir şekilde temizlerken, renklerinin solmaması ve dokusunun bozulmamasına da özen gösteriyoruz.

Aspendos Halı Yıkama olarak, müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet sunmak için çalışıyoruz. Halılarınızı evlerinizden alıyor ve isteğiniz doğrultusunda evinize teslim ediyoruz. Ayrıca, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunarak bütçenizi zorlamadan halılarınızı yıkıyoruz.

Siz de Aspendos Halı Yıkama’nın kaliteli ve güvenilir hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, bize telefon veya internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, halılarınızı en kısa sürede temizleyerek size teslim edecektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve daha temiz bir çevre yaratmak için en iyi kaliteyi ve hizmeti sunarak sektörümüzün lideri olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin halılarını en uygun fiyatlarla, en yüksek kalite ve hızlı hizmetle yıkayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve çevreyi koruyarak sürdürülebilir bir iş yapmak.

0 +

Yıllık Deneyim

% 0

Olumlu Dönüş

0 +

Mutlu Müşteri

% 0

Onaylı Deterjanlar

Müşterilerimizden Yorumlar

En İyi Şekilde Temizlik

Antalyadaki en iyi ve en profesyonel halı temizleme firması bence. Öncelikle halıları çok iyi tanıyan ve hangi halıya hangi uygulamayı yapmaları gerektiğini bilen bir firma. Müşteriler halılarının ne kadar değerli olduğunu bilmezken Aspendos Antalya Halı Yıkama firması bu durumu müşterilerine anlatıyor. Her defasında halılarım sayelerinde tertemiz olmakta. Teşekkürler tüm firma çalışanlarına.

Halil G. Müşteri

Geçen hafta Konyaaltı’ndan 3 paça halı vermiştim. Bugün getirdiler. Harika temizlenmiş. Paketlenmiş. Yorumlara bakarak seçmiştim. Yanılmamışım. Teşekkürler.

Fatih M. Müşteri

Halılarımızın hiç bu kadar temiz yıkandığını görmemiştim. Özellikle evcil hayvan kaynaklı bir lekelenmenin düzeltilmesi ve halının yeni gibi geri gelmesi beni çok sevindirdi. Çok yoğun bir firma olmasına rağmen tam dedikleri zamanda teslimatı yaptılar. Bu devirde böyle güvenli bir firma bulduğum için çok şanslıyım. Herkese tavsiye ederim.

Dr. Gülden K. Müşteri

8 yıl önce Antalyaya taşıdığımızda internette halıları yıkama videolarını gördüm ve beğendim o günden beri hep yıkatıyorum halılarımı. Herhangi bir sararma falan olduğunda tekrar yıkıyorlar. İşlerinde profesyoneller.

Vasi Y. Müşteri

Hizmetlerinden son derece memnun kaldım. 5 yıldız 🌟 az bence yıldız sayıları daha çok olmalı. Mutfak halımda iki yıldır çıkmayan yani sabit leke çıkmıyor dediler daha önce yıkamaya verdiğim firmalar pancar suyu lekesi vardı. Gözlerime inanamadım çıkmış. Aldığınız para son kuruşuna kadar helal olsun. Emeğinize sağlık 💐 herkese de tavsiye ediyorum. İçiniz rahat olsun. Halılarım mis gibi pırıl pırıl ve kısa sürede teslim edildi. Aspendos Halı Yıkama iyiki varsınız 🙏 Çok teşekkür ediyorum ☺️

Nevin B. Müşteri

lk defa bu sene halılarımı size yıkatmadığım için pişmanlık duyuyorum Uğur halı yıkama firmasına vermiştim fakat o kadar ücret ödememe rağmen güzel sonuç almadım halılarımı yeni aldım farklı bir yer deneyimliyim diye iyi yıkansın diye seçmiştim bu sene farklılık yapıyım diye hevesim kursağımda kaldı Uğur halı yıkama konusunda ama bir dahaki sefere kesinlikle size tekrar yıkatmayı düşünüyorum Aspendos halı 👍🏻👏🏻

Müzeyyen E. Müşteri

Konyaaltı'nda Halı yıkama yaptırmak için yer ararken bulduk kendileri firma olarak çok ilgililer biz memnun kaldık tavsiye ediyoruz teşekkür ederiz. 🤩

Gökhan T. Müşteri