Aspendos Halı Yıkama

Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları
MÜKEMMEL
'da 89 inceleme
Çağla Sakar
Çağla Sakar
19 Eylül 2023
Fiyatları iyi, buradan başka bir yer denedim hiç memnun kalmadım hemen Aspendos'a geri döndüm.
Mediha Baykan
Mediha Baykan
18 Eylül 2023
Antalya'daki en kaliteli halı yıkamacılardan. Halılarımızın temiz kokusu hala geçmedi.
Engin Ekrem
Engin Ekrem
14 Eylül 2023
Antalya koltuk yıkama hizmeti de veren bir halı yıkamacı bulduğum için çok mutluyum. Bundan sonra tüm halılarımı burada yıkatacağım. Bir tek kuru temizleme yapmadıkları eksik gerçekten.
Özcan Üstündor
Özcan Üstündor
12 Eylül 2023
İyi bir Lara halı yıkama firması, gerçekten takdire şayan bir iş yapıyorlar. Paralarının hakkını sonuna kadar veriyorlar. Bu zamana kadar üç kere halılarımı yıkatmışımdır bir tanesinde bile pişman etmediler çok şükür.
Engin Kibar
Engin Kibar
10 Eylül 2023
Halı yıkamada en doğru adres kesinlikle.. Komşumun tavsiyesi üzerine tercih ettim halılarım bur bur kokuyorlar. Üstelik hiç de sertleşmemişler, ilk günkü gibi yumuşacıklardı.
Arda
Arda
9 Eylül 2023
Aspendos Antalya Halı Yıkama ile çalıştığım için çok memnunum! Halılarımı ve koltuklarımı temizlemelerini istediğimde, profesyonellikleri ve hızlı hizmetleri beni gerçekten etkiledi. Halılarım tertemiz ve koltuklarım yeniden canlandı. Ayrıca, ekibin nazik ve yardımsever olduğunu da eklemeliyim. Kesinlikle herkese öneririm!
Berkcan Ersoy
Berkcan Ersoy
8 Eylül 2023
Fiyatlar kabul edilebilir. Antalya halı yıkama tercih edilecek en uygun fiyatlara sahipler. Aynı zamanda halılar mis gibi kokuyor. Tek bir toz dahi bulamadım. Güzel bir şekilde paketlenmiş. Bir hafta oldu hala kokusu geçmedi.
Cloud 6ix
Cloud 6ix
8 Eylül 2023
My cat decided to give birth on the carpet however, Aspendos did a great job and made sure it’s clean and no stains on it, thank you for the professional service.
Eser Uslu Ateş
Eser Uslu Ateş
30 Ağustos 2023
7 tane ürünümü yikattim.On numara hizmet verdiler.Ev taşınma işimizin olduğunu söyleyince halılarınızı erken bile teslim ettiler.Fiyat olarak uygun.tam fiyat performans ürünü.