Aspendos Halı Yıkama

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
hali yikama icon | Aspendos Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla her türlü halının temizliğini yapıyoruz. Halılarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

koltuk yikama icon | Aspendos Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuklarınızda biriken toz, kir ve lekeleri profesyonel ekipmanlarımızla temizliyoruz. Koltuklarınızı yıkarken kumaş türüne ve yapısına uygun yöntemler kullanıyoruz. Koltuklarınızın ilk günkü gibi temiz olması için bize başvurun.

perde yikama icon | Aspendos Halı Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perdelerinizde biriken toz ve kirleri özel ekipmanlarımızla temizliyoruz. Perdelerinizin rengi solmadan, kumaş dokusuna zarar vermeden yıkıyoruz. Stor perdelerinizin temizliği ve hijyeni için bize ulaşabilirsiniz.

yatak yikama icon | Aspendos Halı Yıkama

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama: Yataklarınızda biriken toz akarları, ter ve lekeleri özel temizlik yöntemlerimizle temizliyoruz. Yataklarınızın sağlıklı ve hijyenik olması için düzenli olarak yıkanması gerektiğini biliyoruz. Yataklarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

battaniye yikama icon | Aspendos Halı Yıkama

Yorgan Yıkama

organ ve battaniyelerinizde biriken toz, kir ve lekeleri özel temizlik yöntemlerimizle temizliyoruz. Yorgan ve battaniyelerinizin sağlıklı ve hijyenik olması için düzenli olarak yıkanması gerektiğini biliyoruz. Yorgan ve battaniyelerinizin temizliği için bize başvurun.

hali yikama icon | Aspendos Halı Yıkama

Kilim Yıkama

Kilimlerinizi hijyenik bir şekilde yıkıyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla her türlü kilim temizliğini yapıyoruz. Halılarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

battaniye yikama icon | Aspendos Halı Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyelerinizde biriken toz, kir ve lekeleri özel temizlik yöntemlerimizle temizliyoruz. Yorgan ve battaniyelerinizin sağlıklı ve hijyenik olması için düzenli olarak yıkanması gerektiğini biliyoruz. Yorgan ve battaniyelerinizin temizliği için bize başvurun.