Aspendos Halı Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Antalya Stor Perde Yıkama

Aspendos Halı Yıkama, Antalya Stor Perde Yıkama, Aspendos Stor Perde Yıkama

Günlük hayatta sıklıkla kullanılan stor perdeler, zamanla toz, kir ve diğer kirleticilerle kaplanabilir. Standart ev temizliği malzemeleri ile yeterince temizlenemeyen stor perdelerin, profesyonel stor perde yıkama hizmetleriyle temizlenmesi önemlidir.

Aspendos Halı Yıkama olarak, Antalya’da müşterilerimize kaliteli ve etkili stor perde yıkama hizmeti sunuyoruz. Stor perde yıkama işlemimiz, stor perdelerin kumaş yapısına ve kirlilik derecesine uygun deterjan ve temizleyiciler kullanılarak gerçekleştirilir. Uzman ekibimiz, stor perdelerinizi özenle söker, yıkama işlemini gerçekleştirir ve ardından yerine tekrar takar.

Stor perde yıkama hizmetimizle, müşterilerimize temiz ve hijyenik bir yaşam alanı sunmayı hedefliyoruz. Profesyonel stor perde yıkama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Aspendos Halı Yıkama olarak, Antalya stor perde yıkama hizmeti için uygun ekipman ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu soruların cevapları, Antalya stor perde yıkama işlemi hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Ancak stor perde yıkama işlemi hakkında daha detaylı bilgi almak ve yataklarınızı güvenle teslim edebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stor perdelerim ne kadar sürede yıkanır?

Sadece stor perde yıkanacak ise ortalama 4 gün teslimat süremiz vardır. Halı veya diğer ürünlerle birlikte verilme durumunda 5 ile 7 iş günü arasında teslimat yapılmaktadır. 

Stor perdelerinizin tamamı açılarak leke uygulaması yapılır. Ardından derinlemesine yıkama işlemi yapılır. Yıkama esnasında hassas fırçalar kullanılır. Kasa temizliği yapıldıktan sonrada durulama yapılarak askılık alanına götürülür.

Hayır firmamızda kullanılan herhangi bir üründen kaynaklı stor perdelerinizde solma olmamaktadır.

Temiz hava sirkülasyonu sağlanmış .Kapalı askılık alanımızda tamamen kuruyana kadar bekletilir.

Servis araçlarımız stor perdelerinizi kapınızdan alıp kapınıza teslim etmektedir.

Stor perdelerin geneli polyester kumaş olduğundan kaynaklı leke çıkma oranı düşüktür. Firmamızda yine de leke uygulaması yapılmaktadır. Başarı oranı düşüktür.

Paketlenmiş ve parfümlenmiş şekilde teslim edilmektedir.

Firmamızdaki bütün temizleme yıkama işlemlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ERA111 ürünleri kullanılmaktadır.

Perdeleriniz size teslim edilir edilmez açıp kullanabilirsiniz. Pakette bekletmemeniz gereklidir.

Firmamızda Jumbo Kasa Stor perdeler hariç (240 ve üzeri kasa uzunluğu) tüm perde boyutlarında stor perde yıkama hizmeti verilmektedir.

Stor perdelerinizi yıkatmayı mı planlıyorsunuz?

Siparişinizi 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi teyit etmek için tarafınızla ayrıca iletişime geçilecektir. Dilerseniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.