Aspendos Halı Yıkama

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama
Aspendos Halı Yıkama, Antalya Yatak Yıkama, Aspendos Yatak Yıkama

Antalya Yatak Yıkama

Yataklar, vücudumuzla doğrudan temas ettiği için hijyenik olması son derece önemlidir. Evde yapılan yatak temizliği yeterli değildir ve yatakların derinlemesine temizlenmesi gerekmektedir.

Aspendos Halı Yıkama olarak, Karcher marka yatak yıkama makineleri kullanarak yataklarınızı etkili bir şekilde temizliyoruz. Yatak yıkama işlemi, yatağın kumaş yapısına, kirlilik derecesine ve diğer faktörlere göre ayarlanan uygun deterjan ve temizleyicilerle gerçekleştirilir. Karcher yatak temizleme makinelerimiz, güçlü emiş gücü sayesinde yataklarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Antalya yatak yıkama hizmetimizle, müşterilerimize hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmayı hedefliyoruz. Yatak yıkama işlemi sonrasında yataklarınızda herhangi bir leke ya da koku kalmaz. Ayrıca yıkama işlemimizde kullanılan deterjanlar ve temizleyiciler sağlığa zararlı kimyasallar içermez.

Aspendos Halı Yıkama olarak, Antalya yatak yıkama hizmeti için uygun ekipman ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Müşterilerimize hijyenik, sağlıklı ve kaliteli bir uyku ortamı sunmayı hedefliyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu soruların cevapları, Antalya yatak yıkama işlemi hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Ancak yatak yıkama işlemi hakkında daha detaylı bilgi almak ve yataklarınızı güvenle teslim edebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yatağımı ne sıklıkla yıkamalıyım?

Yatak için tavsiye edilen yıkama sıklığı 6 aydır . Evcil hayvan veya çocuklu ailelerde bu sıklık 3-4 aya kadar düşebilmektedir.

Evet tüm yatak çeşitlerini yerinde yıkama yapıyoruz

Tek kişilik yataklar tahminen 30 dk çift kişilik yataklar tahminen 50 dakika kadar sürmektedir. Kirlilik ve leke durumuna göre bu süre artabilir veya azalabilir

Ekip arkadaşlarımızın rahat çalışabilmesi için yıkama yapılacak alanda olabildiğince az ev eşyası olmalıdır. Ayrıca 10 lt kadar temiz su ve etrafa sıçramalarda kullanabileceğimiz havlu,mop veya paspas mutlaka olmalıdır.

Firmamız kuruluşundan bu yana sağlık bakanlığı onaylı ve sertifikalı ERA111 ürünleri kullanmaktadır.

Firmamız tarafından yapılan hiçbir işlemde yatağınız zarar görmez. Fakat bilinçsiz firmalarca daha önce işlem yapılan yataklarda iplikler atabilir açılmalar olabilir. 

Yatak yıkama sonrası kuruma süresi iyi hava alan ortamda 6-8 saat arasındadır. Kış aylarında klima süreci hızlandırır. Yaz aylarında ise yıkama sonrası balkonda kurutulması tavsiye edilmektedir

Yatak yıkama fiyatlarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yataklarda kullandığımız ürünlerin kokusu kısa sürede kaybolmaktadır. Yatak Yıkamada kullandığımız ürünlerimiz ekolojik ve bitkisel bazlıdır.

Yatağınızı yıkatmayı mı planlıyorsunuz?

Siparişinizi 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi teyit etmek için tarafınızla ayrıca iletişime geçilecektir. Dilerseniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.