Aspendos Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Antalya Koltuk Yıkama

Koltuklar, günlük hayatta en çok kullanılan eşyalardan biridir ve düzenli temizliğe ihtiyaç duyarlar. Ancak koltuklar, evdeki standart temizlik malzemeleri ile yeterince temizlenemezler. Bu nedenle, profesyonel koltuk yıkama hizmetleri almak önemlidir.

Aspendos Halı Yıkama olarak, Karcher marka koltuk temizleme makineleri kullanarak koltuklarınızı etkili bir şekilde temizliyoruz. Koltuk yıkama işlemi, koltuğun kumaş yapısına, kirlilik derecesine ve diğer faktörlere göre ayarlanan uygun deterjan ve temizleyicilerle gerçekleştirilir. Karcher koltuk temizleme makinelerimiz, güçlü emiş gücü sayesinde koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Profesyonel koltuk yıkama hizmetlerimizle, Antalya’da yaşayan müşterilerimize hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmayı hedefliyoruz. Antalya koltuk yıkama hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu soruların cevapları, Antalya koltuk yıkama işlemi hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Ancak koltuk yıkama işlemi hakkında daha detaylı bilgi almak ve koltuklarınızı güvenle teslim edebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Koltuk yıkama fiyatları ne kadar?

Koltuk yıkama fiyatları en net şekilde tarafınızdan bize iletilen fotoğraflar ile ortaya çıkabilmektedir. Çeşit fazlalığından dolayı telefonda fiyat bilgisi verememekteyiz. En net bilgi için BURAYA TIKLAYARAK müşteri temsilcimize yıkanacak koltuk fotoğrafını iletebilir net bir fiyat alabilirsiniz.

Koltuk yıkama işlemleri ortalama 1.5 saat civarında sürmektedir. Kirlilik durumuna bağlı + veya – 30-40 dakika sapmalar olabilir

Su çekme özelliği olan her türlü kumaşta yıkama işlemi yapılmaktadır.

Kuruma süresi yaz aylarında kendi haline bırakıldığı takdirde 6-8 saat , kış aylarında 24-36 saat arasındadır. Evlerde buluınan klimalarda nem alma özelliğide olduğundan dolayı klima ile kuruma süresi kısaltılabilir.

Koltuk yıkamadan sonra ayda bir koltukların tozu güçlü bir süpürge ile alınmalıdır.

İşlem yapılmamış düzenli yıkatılan koltuklarda neredeyse sıfır koltuk kadar temiz bir sonuç elde edilmektedir.

Firmamızda kullanılan tüm koltuk yıkama ürünleri , Sağlık Bakanlığı Onaylı ve Güven Sertifikalı ERA111 ürünleridir.

Deneyimsiz firmalar buna sebebiyet verebilmektedir. Örneğin her kumaşa buhar uygulamak belli bir süre sonra koltuklarınızda pot yapabilir. Aynı şekilde her kumaşa her leke sökücü ve her şampuan kullanılmaz. Firmamızda çalışmakta olan arkadaşlarımız işinde uzman,tüm koltuk tiplerine ve kumaşlarına aşina , leke sökücüler ve deterjanlar konusunda deneyimlilerdir. Firmamızda herhangi bir koltuk hasarı şimdiye kadar oluşmamıştır.

Koltuk yıkama işleminde personelimizi evde yalnız bırakmamanız tavsiye edilir. Fakat sorumluluk tarafınıza ait olduğunu beyan ederseniz arkadaşlarımız tek başlarınada işlem yapabilirler.

Koltuk yıkama için ıslak veya ıslak+ buhar şeklinde uygulamalar yapıyoruz.

Koltuklarınızı yıkatmayı mı planlıyorsunuz?

Siparişinizi 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi teyit etmek için tarafınızla ayrıca iletişime geçilecektir. Dilerseniz iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.