antalya halı yıkama

Antalya Halı Yıkama

Antalya halı yıkama konusunda sizler de kendiniz için uygun bir firma mı arıyorsunuz? O halde araştırmalara daha fazla devam etmenize gerek yok. Çünkü alanında en kaliteli adreste yer alıyorsunuz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana kadar sunduğumuz hizmetler incelenecek olduğu zaman zaten ne kadar kaliteli ve her zaman alanında bir numaralı adres olduğumuz gözükecektir.

Bizim asıl amacımız her zaman müşterilerin memnuniyeti olmasından dolayı yaptığımız her işlemi ona göre yapar, aksi bir sorun olmasına izin vermeyiz. Antalya sınırlarının en iyi halı ve koltuk yıkama fabrikasından bir tanesi olduğumuz için bu güne kadar bizlerden hizmet alan on binlerce müşterimiz her zaman yüzü gülerek bizlerden ayrılmış, ne zaman ihtiyaçları olsa yeniden bizleri aramışlardır.

Bu kadar kaliteli hizmetleri sunarken tabi ki de dikkat ettiğimiz birçok önceliğimiz yer alıyor. Bunların en başında tabi ki de ekiplerimiz geliyor. Çalışmalarımıza devam ettiğimiz ekibimiz gerçekten alanında başarılı, uzman ve deneyimli isimlerden meydana geliyor. Oldukça güler yüzlü yapıları sayesinde müşterilerimizin isteklerine en ufak sorun olmadan hızlı bir yanıt verebiliyor, daha rahat hareket etmenin keyfine varabiliyor. Hizmetlerimize devam ettiğimiz ekibimiz kadar kullandığımız cihazlar da oldukça önemlidir.

Antalya halı yıkama

antalya halı yıkama
antalya halı yıkama

Halı yıkama Antalya olarak sunduğumuz hizmetler için her zaman son teknolojileri takip eder, piyanın en iyi halı yıkama cihazlarını firmamızda barındırırız. Bu cihazların belirli aralıklar ile yapılması gereken bakımları aksatmadan yaptırıyor olmamız zaten istenen sonuçlara çok kısa sürede erişen bir adres olmamıza etki ediyor.

Bir yandan tabi ki de kullanılan temizlik malzemeleri… Bu ürünler ne kadar kaliteli olursa istenen sonuç o kadar hızlı alınacaktır. Bizler de bu yüzden kullandığımız tüm temizlik malzemelerinin çok kaliteli olmasına dikkat ederken bir yandan antibakteriyel özelliklerde olmasına özen gösteririz. Bu sayede halıların yüzeylerinde en ufak solma ya da yıpranma meydana gelmezken, sadece gözle görülen değil bir yandan gözle görülmeyen kirlerden de kısa süre içerisinde kurtulmaya etki edecektir.

Halı Yıkama sistemimizi yerinde çekilmiş videoları ile izlemek için tıklayınız

Özel kurutma odaları

Bizler için Antalya halı yıkama olarak yıkama işlemleri ne kadar önemliyse kurutma işlemleri de o kadar önemlidir. Açık alanlarda kurutma yaparak yeniden toz, kir ya da kötü koku olmasına izin vermeyiz. Bu sayede halıları müşterilerimize teslim ederken en ufak bir sorun olması dahi söz konusu olmaz.

Asıl amacımız her zaman halıları derinlemesine temizlemek olurken gözlerimiz ile görmediğimiz bakterilerden dolayı müşterilerimizin sağlık sorunları ile yüz yüze kalmasına engel olmaktır. Hal böyle olunca hiç kimse en ufak zorluk çekmeden bizlerden diledikleri kadar özel hizmetleri almanın tadına varabileceklerdir.

Antalya halı yıkama fiyat listesi

Antalya halı yıkama fiyat listesi için net bir şey söylemek mümkün değildir. Halıların boyutlarından cinslerine göre değişiklik gösterecek bir durumdur. Fakat her zaman dediğimiz gibi bizler için müşteri memnuniyetinin daha ön planda olması bizleri tercih eden müşterilerin en ufak sorun yaşamasına izin vermeyerek meydana geliyor. Her zaman iyi bir piyasa araştırması yapar, piyasanın en iyi ve en temiz hizmetlerini sunarken bir de en uygun fiyatlar ile vermek oluyor. Hal böyle olunca müşterilerimiz de en ufak zorluk çekmeden kaliteli hizmetlerin keyfine varabiliyor, daha çok temizlik için bizleri tercih edebiliyor. Sizler de eğer halı yıkama konusunda bir adres arıyorsanız iletişim kısmında yer alan numaramızdan bizlere ulaşabilir, sorunsuz hizmetleri almak için anında yardım alabilirsiniz. Uzman ekibimiz her zaman müşterilerimizin yanında olacaktır.Fiyat listemiz için tıklayınız

antalya-otomatik-yikama

Antalya da birçok reel firma yanında fason halı yıkama firmalarıda hizmet vermektedir. Birçok müşterimizden kötü geri dönüşler almaktayız.
Örneğin;”x firmasına halımı verdim bir daha ulaşamadım yerine gittim öyle bir firma yoktu”. Sizlere bu konuda en büyük tavsiyemiz halı yıkama firmasının varlığından emin olmadan halılarınızı hiçbir şartta teslim etmeyiniz.Çeşitli sosyal mecralarda bu işin yapılamayacak fiyatlarına antalya halı yıkama hizmeti verdiğini iddia eden firmaların çoğu bir firmayla anlaşıp daha sonrasında halınızın başına gelebilecek durumlar için sizlere teminat verememektedir. Antalya Halı Yıkama hizmeti veren Aspendos firması olarak 12 senedir olduğu gibi tüm işlemlerde halılarınızdaki her türlü durum için sizlere garanti ve teminat vermekteyiz.Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize tekrardan teşekkür ederiz .

3 thoughts on “Antalya Halı Yıkama”

  1. Geri bildirim: Antalya Halı Yıkama – Site başlığı

  2. Geri bildirim: Antalya Halı Yıkama – Site başlığı

  3. Geri bildirim: Antalya Halı Yıkama – Site başlığı

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir