Antalya Halı Yıkama Yorumları

Antalya da Hizmet veren Aspendos Halı Yıkama nın web sayfasıdır 0242 316 09 96

antalya halı yıkama yorumları

Antalya Halı Yıkama Yorumları

Antalya halı yıkama yorumları noktasında adından sıklıkla söz edilen ve sektörde başarılı şekilde hizmet veren firmalar arasında bulunan Aspendos Halı Yıkama olarak; halı yıkama işlemleri başta olmak kaydıyla; koltuk yıkama ve benzeri diğer tüm süreçlerde hizmet sunmaktayız.

Halılar evlerimizde gerek işlevsel gerekse görsel olarak önemli bir yer tutar. Yaşam alanlarımızı sıcaklık ve rahatlık katan halılar doğru bir şekilde temizlenmediğinde uzun vadede bakteri ve mikroplar barındırabilir. Çok faydalı ve kullanışlı ürünler olan halıların profesyonel şekilde belirli aralıklarla temizlenmesi ile ferah ve rahat bir şekilde kullanma mümkündür.

Özellikle alerji ve astım gibi rahatsızlıkları olan kişilerin toz tutabilen halılardan çabuk etkilenmesi söz konusu olmaktadır. Aslında kişileri rahatsız eden unsur; elbette halıların kendisi değildir. Halıların uzun süre temizlenmemesi ya da etkili bir şekilde temizlenmemesi neticesinde içerisinde toplanan tozlar alerjik bünyeye sahip kişileri rahatsız etmektedir.  Dolayısıyla yılda en az iki kez profesyonel bir şekilde yapılan halı temizliği ile bu tarz sorunların ortadan kalkması mümkündür.

antalya halı yıkama yorumları

Antalya Halı Yıkama

Antalya halı yıkama firması olarak sektörde deneyimli ve özenli bir biçimde hizmet sunmaktayız. Profesyonel şekilde halı yıkama işleminde pek çok aşama yer almaktadır. Bu aşamaların tek tek uygulanması halıların etkin bir şekilde temizlenmesi için önemlidir. Halının türüne ve dokuma şekline göre temizlenme işlemi farklılık göstermekle birlikte temelde şu aşamalar kullanılarak temizlik sağlanır:

  • Toz alma işlemi: Bu süreç halı yıkama işleminin ilk adımı sayılır. Halıların içerisinde ve üzerinde yer alan tozların etkili bir şekilde alınmasıyla; alt katmanlarının temizlenmesi için alan açılmış olur. Ardından halı üzerinde yer alan lekeler incelemeye alınarak yıkama işleminden önce müdahale edilir.
  • Halı Yıkama işlemi: Tozlardan arındırılan halılar genellikle ıslatılmak suretiyle yumuşatılarak kısa bir süre bekletilir ve ardından donanımlı halı yıkama makineleri aracılığıyla temizleme işlemine başlanır.
  • Durulama işlemi: Halı yıkama fiyat politikalarından etkili olan noktalardan birisi de tüm bu işlemlerin halılara göre farklılık göstermesidir. Durulama işleminde uygun devirde sıkma makinesi yardımıyla tüm fazla sudan arındırılır.
  • Kurutma işlemi: Kurutma işleminde suyu sıkılmış ve temizlenmiş halılar etkin bir şekilde kurutulur.
  • Son kontrol işlemi: Kurutulmuş halının son olarak serilmesi ve bakımlarının yapılması süreci son kontrol olarak adlandırılır. Lekelerin çıkıp çıkmadığı ve işlemlerin başarısı değerlendirilir.
  • Paketleme işlemi: Halının müşteriye doğru bir biçimde ve toz tutmadan tesliminin yapılması için paketleme ve teslimata hazır olma aşamasıdır.

Antalya halı yıkama Lara bölgesi başta olmak üzere; tüm çevrede etkin bir şekilde hizmet vererek gerek evlerde gerekse diğer tüm yaşam alanlarında ferah ve temiz ortamlar sağlamayı amaçlıyoruz.

Halılar hem zeminin uygun bir biçimde değerlendirilmesi ve sıcak tutulması hem de dekoratif şekilde ortama sıcaklık kalkması için tercih edilir. Geçmişten bugüne kültür olarak yaşatılan el dokuma halılar başta olmak üzere; çok farklı halı türlerinde etkili bir temizlik oluşturmaktayız.

“Antalya Halı Yıkama Yorumları ararken Aspendos Halı yıkama firmasının yorumlarına denk geldim ve kendilerine ulaştım. Yıkama öncesi sonrası ilgilerinden aşırı memnun kaldım tavsiye ederim”

Volkan Arslan

antalya halı yıkama yorumları 2

Halı Yıkama Hizmeti Sunan Firmalar

Halı yıkama hizmeti sunan firmalar Antalya dahilinde adından sıklıkla söz edilen ve sektördeki başarısı ile ön plana çıkan firmamıza tüm iletişim kanalları aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Halı yıkama işlemlerinin yanı sıra koltuk yıkama gibi; zorlu ve derin temizlik isteyen ürünlerde de hızlı ve başarılı hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz.
Hem ürünlerin derinlemesine ve etkili bir biçimde temizlenmesi hem de zarar görmeden doğru malzemeler kullanılarak temizlik işlemini sürdürülmesi önemlidir. Yıkama sırasında koltuklardaki kumaşı zarar vermeyecek ve parlaklığını devam ettirecek kir çözme özelliğine sahip yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Berjer, çekyat ve sandalye gibi farklı ürünlerin doğru bir biçimde temizlenmesi adına hizmet sunulmaktadır.

Antalya Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama fiyat politikasında olduğu gibi; koltuk yıkama fiyatlarında da ürünün genişliğine ve çeşidine göre farklılık söz konusu olur. Koltuk takımlarının boyutlarına ve kaç kişilik olduğuna göre aynı zamanda kumaş türüne bağlı olarak da farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.
Özellikle halıların ve mümkünse sık kullanılan koltuklarında senede ortalama 2 kez derin temizlik sağlamak amacıyla yıkatılması tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte özel bir lekelenme durumunda da kolaylıkla halı yıkama firmasına başvurulabilir. Antalya bölgesinde halı yıkama firmaları arasında ön plana çıkan ve alanında etkin bir şekilde hizmet sunan firmamızın özenli çalışmalar gerçekleştirdiği bilinmektedir.
Halı Yıkama aşamalarının titiz bir şekilde yürütülmesi ile evde çıkarılamayan lekeler ve derinlere işlemiş kirlerin temizlenmesi oldukça kolaydır. Özellikle evlerde bulunamayan profesyonel halı yıkama makineleri aracılığıyla Antalya halı yıkama hizmetini etkin şekilde sunmaktayız.
Toz almadan halı yıkamaya, durulama, kurutma, son kontrol ve paketleme işlemlerine kadar her aşamada titizliği gözetmekte ve Antalya bölgesinde halı yıkama sektörüne dair olumlu yorumlar almaktayız.

Antalya halı yıkama yorumları

Müşterilerimizden gelen yorumlar ile alanda yetkin bir biçimde hizmet sunmaktayız. Gerek genel temizlik aşamalarında gerekse de inatçı lekeleri yok etme işlemleri sırasında; aspendoshaliyikama.com internet adresimize başvurabilir, konu dahilinde merak ettiğiniz tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bizlere hemen aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz.

  • 0242 316 09 96
  • 0543 211 60 60

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin