antalya-otomatik-yikama

Antalya Halı Yıkama Fiyatları

Antalya Halı Yıkama Fiyatları
Birçok firmada değişiklik göstermektedir. Fiyatlar 5 liradan başlayıp 14 liralara kadar ulaşmaktadır.
Antalya Halı Yıkama firması Aspendos m²’si 7 TL den başlayan fiyatlarla sizlere en iyi ekipmanlarla ekonomik fiyatlar sunmaktadır
Siz değerli müşterilerimiz için bu yazımızda kısaca bir bilgilendirme yapmak istedik.
Antalya’da bir çok halı yıkama firması bulunmaktadır , araştırmalara göre firma sayısı yaklaşık 180 civarıdır. Bunlardan sadece 20 kadarı ruhsatlı ve fason olmayan firmalardır.
Fiyatlandırmaya kullanılan deterjanın kaliteside etki etmektedir. Bu nedenle antalya’da halı yıkama firmanızı seçerken aşağıdaki unsurlara dikkat etmenizi öneririz.
Firmanın gerçek yada fason olup olmadığını kontrol edinAntalyada birçok fason firma bulunmakta ve evlerinize ulaşan broşürlerdeki adreslere gittiğinizde öyle bir firma bulunmadığını sizlerden duymaktayız.
Firmanın sitesinde yer alan görsellere inanmayın ! Videolar her zaman daha geçerli olacaktır.Antalyadaki bir çok firma otomatik sistem kullandığını iddaa etse de çoğu firma yerde yıkama yapmakta internet sitesinde kendine ait olmayan görselleri kullanmaktadır.Yerinde çekilmiş videosu mevcut olan firmalar daha güvenilir firmalardır.

Antalya Halı Yıkama Fiyatları


Antalya Halı Yıkama firması Aspendos Sizlere yerinde çekilmiş yıkama videosunu sitesinde ve youtube’da yayınlamıştır.
Kullandığını iddia ettiği deterjan firmasını telefonla arayıp bilgi isteyin !Bir çok firma x deterjan y deterjan en iyi deterjan bizde iddialarında bulunmaktadır. Google aracılığı ile kısa bir araştırma yaparak ERA 111 in tamamen bitkisel en iyi halı yıkama deterjanı olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz. Bu konudada sizi uyarıyoruz. Her ERA 111 kullanıyoruz diye iddiada bulunan firmaya inanmayın . ERA 111 Sabuncuoğlu Kimya’ya aittir. Emin olmak istediğiniz durumlarda çağrı merkezini arayıp firmanın kullanıp kullanmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz .
Antalya Halı Yıkama firması Aspendos , Tamamen Bitkisel Era 111 Deterjanları kullanmaktadır !
Antalya Halı Yıkama Fiyatları na buradan ulaşabilirsiniz >>>> Tıklayınız !

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir