LAra bölgesi halı yıkama
Aspendos Halı Yıkama Antalya Lara‘da tam otomatik sistem ile yıkama hizmeti vermektedir

Lara da Halı Yıkama Hakkında

Antalya ilçesinde Lara bölgesi halı yıkama ile ofis ve evlerde kullanılmakta olan halılar belli bir zaman sonra yıkanmalıdır. Halılarınızı ne kadar temiz kullanmaya çalışsanız ve sürekli temizlik işlemleri yapsanız bile içerisinde gözle görülemeyen organizmalar bulunmaktadır. Bu mikroskobik canlılara akar ismi verilmektedir. Halının dip kısımlarında yaşamakta olan bu mikroskobik canlılar, süpürme sonrasında havaya karışır ve vücudumuza girmeye başlar. Bu olayın yaşanması sonrasında ise astım gibi çeşitli solunum rahatsızlıklarına ve hastalıklara sebep olmaktadır. Lara halı yıkama hizmeti sunan şirketler arasında seçim yaptığınız zaman çok dikkatli olmanız gereklidir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yıkanma işlemi sırasında hijyenin sağlanmasıdır. Çünkü her şeyden önce sağlığımız daha önemlidir. İşini her zaman profesyonel şekilde yapan halı yıkama şirketleri ile çalışmanız önerilmektedir. Halılarınızın servis ekipleri tarafından evinizde alınması zamanı sizlere teslimat fişi verilmektedir. Sonrasında ise halılarınız yıkama merkezine getirilir ve üzerine kime ait olduğu hakkında etiket yapıştırılır. Etiketleme işleminin sonrasın ise yıkama işlemine başlanmaktadır.

… Lara da Halı Yıkama için Doğru Adrestesiniz !

Yıkama işleminde önce yapılması gereken işlem ise halıda leke varsa bunların temizlenmesidir. Bunun yapılması için her halı türüne özel olan leke çıkarıcı maddeler kullanılmaktadır. Daha sonra ise yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra halılar sıkma makinelerine yerleştirilir. Bu işlem zamanı halıların su ve deterjandan arındırılması gereklidir. Sıkma işleminden sonra halılarda çok az bir miktarda nem kalmaktadır. Tüm bu prosedürlerden sonra ise halılar kurutma dolaplarına alınmaktadır. Halının tamamen kuruması sağlandıktan sonra ise son kontroller yapılmaktadır. Hav tarama işlemini gerçekleştirdikten sonra paketleme yapılmaktadır. Halılar tek-tek paketlendikten sonra artık teslim edilmek için hazır bir hale gelmektedir. Taşıma sırasında oldukça titiz davranılması gereklidir. Çünkü halıya taşıma zamanı zarar gelebilmektedir. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız bu masrafların tamamı şirket tarafından karşılanmalıdır. Bu nedenle de güvenilir ve alanında uzman olan firmalar ile çalışmanız gereklidir. Halı yıkama işleminden sonra yapılması gereken en son işlem zarar almadan halınızın size teslim edilmesi sürecidir. Lara da halı yıkama hizmeti sunan birçok şirket, teslimat işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

antalya lara halı yıkama

Lara da Halı Yıkama İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Lara da halı yıkama işlemi sırasında halıların kalitesine ve aynı zamanda türlerine göre de ayrılmaktadır. Sonraki işlem olarak ise toz alma prosedürü gerçekleştirilmektedir. Bu işlemin yapılması için özel olarak geliştirilmiş olan makine kullanılmaktadır. Halıların tozdan arındırılma işlemi sırasında hem tozlardan hem de çeşitli mikroskobik organizmalar tam anlamıyla ortadan kalkmaktadır. Tozların alınma işleminin ardından halılar türlerine göre ayrılır, ardından ayrı-ayrı halı yıkama makinelerine yerleştirilir. Halı yıkama işlemi sırasında anti bakteriyel şampuanlar kullanılmaktadır. Bu tür halı şampuanlarının insan sağlığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Antalya Aspendos Halı Yıkama hakkında daha fazla bilgi almak için bize mesaj atabilir veya İletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın