Halı Yıkama İşlemi

⦁ Hav ve Toz Alma 
Halılarınız Aspendos Halı Yıkama Fabrikamıza ulaştıktan sonra cinslerine göre ayrılarak ilk önce hav ve toz alma makinesinden geçerek yıkama ünitesine sevk edilir .
⦁ Leke Uygulaması 
Halılarınız Halı Yıkama Fabrikasında yıkamaya alınmadan önce yıkama ünitesinde leke uygulaması yapılır
⦁ Yıkama İşlemi 
Halılarınız Antalya Halı Yıkama‘da leke uygulamasından sonra yıkama işlemine alınarak , tam bitkisel ERA111 deterjanlar ve Henkel ürünleri ile yıkanır . Yıkama esnasında daha önce leke uygulamasında çıkmayan lekeler için tekrardan halı yıkama leke uygulaması yapılır .
⦁ Sıkma İşlemi 
Antalya Aspendos Halı Yıkama Fabrikasında yıkanan halılar yıkama sonrası tam otomatik halı sıkma makinelerinden geçerek içerisinde kalan deterjan kalıntıları ve sudan arındılır.
Bu işlem sonrasında halılarınız %20 Nemli olarak askılık alanımıza sevk edilir
⦁ Kurutma ve Paketleme işlemi 

Halı Yıkama İşlemi


Antalya Aspendos Halı Yıkama Fabrikasında , halılarınız sıkma işleminden sonra özel filtrelenmiş hava alan kapalı alanımızda profesyonel fanlar yardımıyla kurutma işlemine alınır. Askılıkta bekleme süresi havadaki nem oranına bağlı olarak yaklaşık 2 gündür. Halılarınız üzerindeki nem tamamen yok olduktan sonra paketlemeye sevk edilir ve gerekli durumlarda son kez leke uygulama işlemi yapılır . Burada 4 kere uygulama sonrası hala lekesi olan halılar işaretlenerek paketlenir. Antalya Halı Yıkama servis aracına dağıtım sırasına göre yüklenir .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir