Antalya Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama
Stor perdeler sade aynı zamanda zarif, kullanışlı aynı zamanda ekonomik bir çözüm olarak son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Perde sistemleri içinde en çok tercih edilen ürünlerdendir.
Evinizde ve işyerinizde kullanmış olduğunuz perdeler çeşitli sebepler sonucu kirlenebilirler ve yıkama gerektirir. Stor Perde yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel deterjanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir. Perdeleriniz Aspendos Halı Yıkama tarafından  evinizden alınır ve temizlendikten sonra tekrar evinize teslim edilir.
Aspendos Halı Yıkama , Antalya Zebra Stor Perde Temizliği
Diğer kumaş çeşitlerine göre daha hassas ve narin olan zebra perdelerin temizliği elbetteki daha zordur. Genellikle ofislerde, mutfaklarda ve salonlarda tercih edilirler. Özellikle mutfaklarda yağlanma olabileceğinden silinmeye uygun perdeler tercih edilirse ev hanımları için daha sıkıntısız olur. Bu silme işlemi sırasında perdenin kaplama malzemesinin zarar görmemesi için profesyonel bir temizlik hizmeti almalısınız. Aspendos Halı Yıkama bu hizmeti zahmetsizce size sunar. Adresinizden alınan Zebra Stor Perdelerinizi özenle ve titizlikle yıkayarak adresinize teslim eder.

Antalya Stor Perde Yıkama


Antalya Stor Perde Temizliği
Yine bu perde türüde son derece hassas bir kumaşa sahiptir bu nedenle yıkama esnasında bilinçsizce yapılan uygulamalar nedeniyle kumaş bozulabilir ve kırış kırış olabilir. Bu nedenle evde perdeye zarar vermeden yapabileceğiniz en iyi uygulama kuru bir günger yardımı ile perdenin tozunu almak olacaktır. Özellikle bilinçsizce çamaşır makinasına atılan stor perdelerin eski halinden eser kalmaz. Yinede profesyonel şekilde temizlenmesi evdeki uygulamalardan kat kat iyidir.  Biz sizin için profesyonel şekilde yıkama işlemini Aspendos Halı Yıkama olarak yapabiliriz.
Stor Perdeleriniz metresi 8 liradan başlayan fiyatlarla yıkanır. 0242 316 09 96

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir