Antalya’da Profesyonel Koltuk Yıkama hizmeti

Antalya Koltuk Yıkama İşlemi

Aspendos Halı yıkama olarak sektöre giriş yaptığımız seneden itibaren Koltuk Yıkama hizmetide vermekteyiz . Siz değerli müşterilerimiz için , maksimum vakum gücüne sahip temizlik sektörünün 1 numarası Karcher ekipmanları kullanmaktayız. Deterjan olarakta koltuklarınızın formunu bozmayan ve kalıntı bırakmayan ERA111 Bitkisel Naturamax Koltuk Döşeme Temizleyici kullanmaktayız. Bütün koltuk yıkama işlemlerinde %85 e varan leke çıkarma başarısı göstermekteyiz . Koltuk yıkama işleminin tüm detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz .

  • Yıkama öncesi dikkat edilmesi gereken hususlar ;
    – Koltuklardaki lekelere sulu müdahele harici müdahele etmemek
    -Deterjan vb kimyasal ile koltukları silmemek
    Yukarıdaki iki madde şu sonuçlara yol açmaktadır , koltuklarınızdaki kalıntıdan dolayı yıkama başarımız %60 lara kadar düşmektedir . Silinmeyen koltuklarda bu başarı %90-100 lere kadar çıkmaktadır.

Koltuk Yıkama işlemi sırasıyla şu şekilde yapılmaktadır ;

antalya koltuk yıkama

-Ön Yıkama Deterjanlama .

Koltuklarınıza gerekli durumlarda ver-çek işlemi uygulanarak ön yıkama yapılabilir . En başta Antalya Koltuk Yıkama ekibimiz koltuklarınızı deterjanlı su ile ıslatarak koltuklarınızı tamamen ıslatır

-Yıkama İşlemi

Koltuklarınız ver çek işlemi yapılarak yüzeyindeki tüm kirler çekilir . Gerekli görülen durumlarda Koltuk Yıkama esnasında fırçalama işlemide yapılabilir . Gereksiz fırçalamalar koltuğa zarar verir.

-Parlaklık & Geç Kirlenme Sağlayan Özel Solüsyon

Koltuklarınızın yıkama sonrası parlak kalabilmesi , geç kirlenme sağlayan solüsyon koltuklarınıza püskürtülerek verilir. Bu işlem dezenfektede sağlamaktadır.

-Vakumlama İşlemi

Koltuklarınız diğer işlemler sonucunda vakumlanarak %15 nemli şekilde kurumaya bırakılır.Son vakumlama esnasında koltuklarınızdaki tüm kir,bakteri,akar vb. ve deterjan kalıntısı çekilerek kurumaya bırakılır. Bu işlem sonucu kuruma işlemi hava şartlarına ve havanın nemlilik oranına bağlı olarak 6-24 saat arası değişebilmektedir. Yağmurlu günlerde koltuk yıkama önerilmez ama müşteri tercihine bırakılır .

Antalya Koltuk Yıkama öncesi ve sonrası resimleri bu yazının altında yayınlanacaktır . Antalya Koltuk Yıkama facebook sayfasından yaptığımız yıkamaları görebilirsiniz . Buraya Tıklayın.

bir yorum bırakın