Antalya Halı Yıkama Hizmeti

ANTALYA’DA HALI YIKAMA HİZMETİ
Aspendos Halı Yıkama Antalya‘da hizmet veren bir firmadır. Antalya bölgesinde bir çok halı yıkama firması hizmet vermektedir.

Aspendos Halı yıkama firması Antalya’nın merkezindeki tüm ilçelerde aktif antalya halı yıkama hizmetine devam etmektedir. Tam otomatik yıkama sistemine sahip olan nadir firmalardandır.
Firmamız antalya halı yıkama sektöründeki tüm gelişmeleri takip ederek , en yeni makineler ile en kaliteli deterjanlar ile size kusursuz hizmet vermek adına çalışmalarına devam etmektedir.

Antalya Halı Yıkama Hizmeti


Firmamız sizlere ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Eğer sizde hala karar veremediyseniz hemen 0543 211 60 60 nolu hattımızdan bize ulaşın . Aracımız gün içerisinde (eğer bulunduğunuz bölgenin servisi devam ediyorsa) halılarınızı teslim alır. Eğer servis o bölgeden geçtiyse ertesi gün belirlenen saatte halılarınız adresinizden teslim alınır.
Fabrikamıza teslim edilen halılarınız sırasıyla çırpma,hav alma,yıkama,sıkma,kurutma,paketleme işlemlerinden geçtikten sonra servise çıkarılarak adresinize teslim edilir.
Halılarınız nasıl yıkanır ? Buradan ulaşabilirsiniz 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir