Antalya Halı Yıkama Fabrikası

Antalya Halı Yıkama

Antalya’da halı yıkama hizmeti veren Aspendos , fabrikalaşmış bir firmadır. Bir çok firmanın sahip  olmadığı fabrikalaşma ,sizlere ulaşan yıkanmış halının ömrünü uzatmaktadır. Yanlış uygulamalar ve yerde yıkama sonucu halılarınız erken yıpranmakta ve canlılığını yitirmektedir. Ömrü kısalan halılar işi bilen firmalara bile yıkamaya gitse fabrikalaşmış halı yıkama firmalarında yıkanan halılar kadar dayanıklı olmamaktadır.

Yerde yapılan yıkama işlemleri halılarınıza gereğinden fazla baskı uygulayarak zarar vermektedir. Bu zarar bir kaç yıkamada hissedilmeyebilir fakat halınızın ömrünü kısaltır. Antalya halı yıkama fabrikası olan Aspendos halı yıkama otomatik halı yıkama ve otomatik halı paketleme sistemleri ile halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz firmalardandır

Yıkama ücretinden bir miktar tasarruf etmek için fabrikalaşma mış halı yıkama firmalarına halılarınızı emanet etmeyiniz halılarınızı da yapılacak en ufak yanlış işlem geri dönüşü olmayan işlemdir.

Aspendos halı yıkama olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren halılarınızı son sistem otomatik makinalarımızda yıkıyor otomatik paketleme makinelerimizde paketliyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Antalya Halı Yıkama Fabrikası


Fabrikamız hala Antalya halı yıkama hizmetinde örnek gösterilen firmalardandır. Halı yıkama sektörüne giriş yaptığımız günden itibaren her zaman müşterilerimiz için halı yıkamada gelişen teknolojileri takip etmekte ve bir Antalya halı yıkama fabrikası olan fabrikamızda gelişen teknoloji ürünlerini kullanmaktayız.

Halılarınız fabrikamızda 5 ayrı işlemden geçer. Halı yıkama fabrikamız a ulaşan halılarınız ilk önce çeşitlerine göre ayrılarak toz alma işlemine tabi tutulur. Daha sonrasında yıkama öncesinde leke kontrolünden geçer yıkama ünitesi ne gönderilir. Yıkama ünitesinde halılarınızın cinsine göre kullanılan özel deterjanlar ile halınızın hav yüksekliğine göre otomatik ayar yapan otomatik halı yıkama makinalarımız ile derinlemesine temizlenir. Daha sonra halı yıkama işlemi kadar önemli olan güçlü otomatik sıkma makinalarından suyu ve üzerinde kalan kalıntısı çıkana kadar sıkılır. Çok az nemli kalan halılarınız tamamen filtrelenmiş halı kurutma ünitemize geçer.

Halılarınızın kuruluğu nem ölçme makineleri ile ölçülduktan sonra paketleme alanımıza gider. Fabrikamızda bulunan tam otomatik hava alma paketleme makinasından geçerek sonraki kontrolleri yapılır. Halınızın üstü altı komple havlardan tül ve tüycükler den arındırılır. Paketlenerek servise çıkarılır.

Eğer sizde güvenilir Antalya halı yıkama fabrikası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız hizmetleri konusunda her zaman siz değerli halı yıkama müşterilerine yardımcı olacaktır.


 

antalya halı yıkama
Antalya Halı Yıkama Fabrikası


Aspendos Antalya Halı Yıkama  tam otomatik halı yıkama sistemiyle halılarınızı yıkar. Halılarınızı oto yıkama tarzı yerlere , fabrikalaşmamış firmalara emanet ederek ömrünü kısaltmayın.
 

Biz Halılarınızı Böyle Temizliyoruz.. Ya Sizin Firmanız ?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir