antalya halı temizleme

Antalya Halı Temizleme

Antalya halı temizleme ile sizler de istediğiniz en özel hizmetleri almak için hazır mısınız? Kurulduğumuz ilk günden bu yana kadar hız kesmeden tüm işlemlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmaya devam ediyoruz.

Bu sayede bizleri tercih eden müşterilerimiz ile elde etmiş olduğumuz tecrübeler sayesinde her zaman en kaliteli hizmetleri sunmayı başarıyoruz. Halı yıkama firmaları arasında en iyisi olabilmek için son model teknolojik halı yıkama cihazlarını kullanırız. Bu cihazlar sayesinde istediğimiz işlemler en ufak sorun olmadan sunulurken bir yandan belirli aralıklar ile yapılması gereken bakımları yaptığımız için her şey sorunsuz meydana gelir.

Antalya’nın en iyi halı ve koltuk yıkama firmaları arasında ilk sırada yer alarak bizleri tercih eden müşterilerimizin güler yüzlü hallerini görmeyi tercih ediyoruz. Halı temizleme söz konusu olduğu zaman gerçekten ustalık gerektiren bir işlem olduğunun farkında devam ediyoruz. Hal böyle olunca çalışmalarımızı sürdürdüğümüz ekibimizde yer alan çalışanların alanında uzman, deneyimli ve başarılı olmasına özen gösteriyoruz. Müşterilerimize karşı gösterdikleri hassasiyet ve üstün başarı sayesinde en ufak sorun olmadan her şey meydana getirilebiliyor. Halı temizleme Antalya olarak bir yandan kimsenin yorulmasına izin vermeyiz.

Müşterilerimiz iletişim kısmında yer alan telefon numaramız ile bizleri arayarak hangi zamanda halılarını temizletmek isterse zamanı ve adresi vermeleri yeterli olacaktır. Zaten verilen adreste tam zamanında yer alarak halıları teslim alıyoruz. Teslim aldığımız halıları firmamıza getirerek burada son teknolojik halı temizleme makinaları ve en kaliteli antibakteriyel temizlik malzemeleri ile alanında uzman ekibimiz yıkar. Yıkanan halıların durulaması bizler için çok önemlidir. En ufak bir temizlik malzemesi kalıntısı dahi kalmadığına emin olana kadar durulama devam eder.

Durulamanın ardından özel kurutma odalarında halıları kurutuyoruz. Bunun asıl amacı yıkadığımız halıların

antalya halı temizleme

 çevrede yer alan kir ya da kötü kokulardan etkilenmesine engel olmaktır. Bu odalar sayesinde mis gibi kokusu ile kurutur ve özel paketleme ürünleri ile paketleyerek müşterilerimize teslim ederiz.

Antalya halı temizleme olarak önceliklerimiz

Antalya halı temizleme olarak belirli önceliklerimiz vardır. Bu önceliklerin başında ilk sırada müşteri memnuniyeti gelir. Müşterilerimiz bizlerden ne kadar memnun kalırsa o kadar başarılı olduğumuzu görüyoruz. Bu yüzden her zaman müşterilerimizin yüzlerinin güler yüzle bizlerden ayrılması için en kaliteli hizmetleri sunarız.Sektörde hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk. Halı Yıkama hizmetinde en son teknoloji makineler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için yatırımlarımıza daima devam ediyoruz.

 

Kullandığımız halı yıkama makineleri son teknoloji ile üretilmesinden dolayı yüzeyde gözle görülen kirlerin yanı sıra göremediğimiz ve derinlemesine işleyen kir ile virüslere kadar her şeyden temizlenmesi sağlanır. Tercih ettiğimiz temizlik malzemelerinin en kaliteli olması halı yüzeylerinde sertleşme, solma ya da yıpranma olmasına engel oluyor. Bu sayede teslim aldığımız halılar adeta ilk günkü yeni alındığı gibi yumuşacık yüzeyli ve tertemiz olarak yeniden adreslere teslim edilir.

Halılarınızdaki lekelenmeler ve kirlenmeler için bütün gerekli uygulamalar yapılmaktadır. Uygulamalar sonucunda netice alınamayan durumlarda uyarı etiketleriyle sizlere teslim edilmektedir. Olası gözden kaçmalara karşı firmamız yıkamış olduğu halılara 15 gün içerisinde dönüş yapılması şartıyla garanti sunmaktadır. Müşterilerimiz bizim için daima önemlidir.Sizlere antalya halı temizleme hizmetini en üst kalitede sunmak için gayret ve çaba içerisindeyiz.

Antalya halı temizleme fiyat listesi

Antalya halı temizleme fiyat listesi için net bir fiyat vermek doğru olmayacaktır. Temizlik fiyatları yıkanan halıların yapım şekline,iplik cinsine , hav boyutuna ve kullanılacak özel ilaçlara bağlı olarak değişiklik gösterdiği gibi boyutlarına göre de değişebiliyor. Fakat tek emin olduğumuz bir şey var ki Antalya halı temizleme fiyatları konusunda piyasanın en uygun firmasıyız. Müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlı ama en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli piyasa araştırması yaparız. Bu araştırma ardından fiyat skalası belirler ondan sonra fiyatlandırmalarımızı sunarız. Sizler de bu kadar kaliteli hizmetleri böylesi uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramak ve uygun zamanlar için randevu almak kadar basit olduğunu unutmayın. Halı yıkama iletişim sayfamızdan bu link üzerinden bizlere ulaşabilir ayrıcalıklı hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir